2016-07-30 19:38:15
W dniach 04-07.08.2016 r. w Tarnowie (i okolice), Odbedzie się IV Tarnowski Rajd Pojazdów Za... więcej
2015-11-20 20:03:13
Serdecznie Państwa Zapraszamy na Bal Sylwestrowy w Hotelu** Litwiński, jak co roku oferujemy wykwi... więcej
2015-06-22 22:32:53
Zapraszamy Wszystkich Serdecznie dnia 27 Czerwca 2015  roku godz. 16:00 do Hotelu Litwiński w ... więcej
2015-02-24 16:41:34
W dniu 11 kwietnia br. firma Litwiński Transport – Sprzęt – Budownictwo obchodzi... więcej
Zobacz wszystkie

Kort tenisowy – zlokalizowany obok hotelu, oświetlony, co pozwala na grę również  w godzinach wieczornych.

Boisko do piłki plażowej – zlokalizowane obok hotelu – to doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci i dorosłych.

Wędkowanie – znajdujące się w pobliżu hotelu jezioro Rożnowskie jest znakomitym miejscem dla wędkarzy samotnie oddającym się swojej pasji, a także dla grup chcących organizować wędkarskie konkursy.

Wycieczki rowerowe po okolicy - Hotel Litwiński  jest położony w pięknym malowniczym obszarze, sąsiedztwo Gór i Jeziora zachęca do wypraw rowerem przez pobliskie miejscowości. Najpopularniejsze trasy w tym pięknym regionie to: Trasa Łososińska (28 km), Trasa Gródecka(37 km.). Obydwie trasy cechują zarówno ekstremalne podjazdy i piękne widoki. W czasie przejazdu obydwoma szlakami można podziwiać zabytki (przydrożne kapliczki, Zabytkowe Kościoły), panoramiczne krajobrazy Pogórza Rożnowskiego, Beskidu Wyspowego i Jeziora Rożnowskiego. Na przejeździe Gródeckim dodatkową atrakcją jest miejscowośc Tropie z Zabytkowym Kościółkiem Św. Świerada i pustelnią. W miejscowości Tęgoborze przy głównej trasie nr. 75 w kierunku Nowego Sącz mieści się wypożyczalnia rowerów.

Wycieczki piesze po okolicy - w pobliżu hotelu znajduje się wiele tras. Piękne widoki i zachwycająca przyroda zachęcają do wypraw na łono natury pieszo bądź rowerem. W najbliższej okolicy znajdują się wyznaczone szlaki turytyczne, na których turyści napotkają zabytki antropologiczne, piekną przyrodę i zapierające dech w piersiach panoramy pobliskich miejscowosci. Ważniejsze szlaki:

* Szlak Niebieski - Rożnów - Ostra Góra - Tabaszowa - Znamirowice - Just - Rojówka - Skrzętla - Góra Jaworz. (czas przejścia 5,15 h). Pod Górą Jaworz znajduje się drewniana wieża Widokowa z której można podziwiać panoramę Sądecczyzny, okolic Limanowej i Pogórza Rożnowskiego.

* Szlak Żółty - Marcinkowice - Białawodzka Góra - Zawadka - Rojówka (czas przejścia 3 h). Na trasie drewniane i murowane przydrożne kapliczki, a także piękne widoki.

*Szlak Zielony I - Witowice Górne - Ostra Góra - Rożnów (czas przejścia 1,15 h). Ważniejsze miejsca: Zapora w Rożnowie, możliwość zwiedzenia zabytków w miejscowości Rożnów.

* Szlak Zielony II - Tęgoborze - Białawodzka Góra (czas przejścia 1,30 h ). Wyprawę tym szlakiem można rozpocząć od Hotelu w kierunku Białowodzkiej Góry, w trakcie przejścia piękne widoki na Jezioro i Pogórze Rożnowskie. U celu znajduje się Rezerwat Przyrodniczy w skład którego wchodzi Zespół Buczyny Karpackiej. Miejsce widokowe  tak zwane \\\"Zamczysko\\\" (skały) widok na Doline Dunajca.

Loty widokowe - organizowane przez Aeroklub Podhalański z lotniska w pobliskiej Łososinie Dolnej.

Wyjazdy na narty - do stacji narciarskiej Laskowa lub Wierchomla.

Rejs statkiem - po jeziorze Rożnowskim.

Spływ łodziami - rzeką Poprad bądź Dunajec. Spływ odbywa się na kilkunastu osobowych łodziach, a trasa spływu zapewnia niezapomniane wrażenia krajoznawcze.

Wycieczki do Starego i Nowego Sącza - Stary Sącz to miejsce związane z religią, gdzie można odwiedzić Zakon Sióstr Klarysek, Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania oraz związany z ostatnia wizytą papieża Jana Pawła II na Ziemi Sądeckiej, Ołtarz Papieski. Nowy Sącz – to miasto będące stolicą regionu, które zaprasza turystów do spaceru po starym mieście, odwiedzenia ruin zamku czy też uczestnictwa w całorocznych imprezach kulturalno-rozrywkowych.

Krynica Zdrój – miasto bogate w różnorodne wody mineralne, których smak można poznać odwiedzając pijalnię. Innymi atrakcjami są kolejki: linowo-szynowa na Górę Parkową, gondolowa na Jaworzynę Krynicką, tor saneczkowy.

?>