Proponujemy aktywny wypoczynek korzystając z atrakcji regionu

Propozycje wypoczynku

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji Hotelu Litwiński *** – obecność gór i Jeziora Rożnowskiego –  oferujemy Państwu różnorodne formy wypoczynku. Osobom aktywnym polecamy górskie wędrówki, jazdę na rowerze, żeglugę, wędkowanie, spacery. Zachęcamy do skorzystania z boisk do piłki plażowej. Dla osób lubiących mniej aktywny odpoczynek oferujemy wnętrza hotelowe: pokoje, saunę, spa oraz relaks na łonie natury – loty widokowe, rejs statkiem czy rekreacja nad jeziorem.

Rekreacja
Projekt Paintball
Rejs statkiem
Loty widokowe

Projekt Paintball

Projekt Paintball to nowe pole paintballowe zlokalizowane w Żbikowicach koło Łososiny Dolnej. Do Limanowej/Nowego Sącza to nieco ponad 20 km. Oczywiście Paintball to nie wszystko co u tutaj znajdziecie! Idealne miejsce aby zorganizować imprezę firmową, kawalerskie, urodziny i inne imprezy okolicznościowe które planujecie. Pole zostało otwarte w 2021r., od tego czasu ciągle wprowadzane są dodatkowe udogodnienia i atrakcje, tak żeby stworzyć dla Was przestrzeń na wspólną zabawę!

Rejs statkiem

W pobliżu Hotelu Litwiński istnieje możliwość przeżycia ciekawej przygody wypływając w rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim.

Rejs trwa około 2 godzin (z przerwą 15-30 minutową), dzięki temu mają Państwo czas na relaks oraz możliwość podziwianie Jeziora Rożnowskiego w całej jego okazałości.

Loty widokowe

Loty widokowe nad Jeziorem Rożnowskim organizowane są przez Aeroklub Podhalański z lotniska w pobliskiej Łososinie Dolnej.

Zwyczajowa trasa to start w Łososinie Dolnej, przelot nad Jeziorem Rożnowskim, Małpią Wyspą i podejście do lądowania przez Pasmo Łososińskie, od strony Chełmu i Jodłowca. Istnieje również możliwość lotów dalszych lotów.